al. Wojska Polskiego 33,
65-077 Zielona Góra

607 177 145
dominik@barwex.com

Firma

 

Firma Bar-Wex Export Import Jerzy Baran powstała tuż po burzliwym okresie transformacji ustrojowej w 1991 roku. Celem założenia oraz głównym zakresem działalności był eksport oraz pośrednictwo w handlu wyrobów z drewna, szczególnie nietypowych palet drewnianych. Palety wykonywane były pod indywidualne zamówienie klienta, a dowóz odbywał się za pomocą własnego taboru - na który składały się dwa zestawy plandeki typu 7,7 + 7,7 metra.

 

W 1996 roku zakres działalności poszerzony został o transport międzynarodowy.

 

W 2008 roku firma rozwinęła dodatkową gałąź - powstała spedycja międzynarodowa oraz krajowa. Usługi świadczone były w zakresie transportu i pośrednictwa w transporcie na terenie całej Unii Europejskiej.

 

W roku 2014 powstała nasza obecna, druga firma BARWEX SPEDYCJA DOMINIK DOLIŃSKI,  która zajmuje się wszelkimi aspektami transportu i spedycji w firmie. Dawny Bar-Wex Export Import pozostaje na rynku świadcząc usługi w zakresie obrotu paletami. 

 

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa naszych kontrahentów, klientów oraz przewoźników. Naszą siłą jest sieć sprawdzonych kooperantów. Z wieloma z nich związani jesteśmy od początku istnienia firmy.

 

Doświadczenie rodzinnej firmy zdobyte przez wiele lat skutkuje rzetelnością i elastycznością w wykonywaniu wszelkich zadań. Potwierdzi to grono naszych podwykonawców w każdej szerokości geograficznej.